aktualności klacze pokazy wyścigi stanówka oferta galeria kontakt o nas księga gości

Dawaj Medis! Bomba w górę (2005-05-14; 01:50)

Wczoraj odbyły się premierowe zapisy w sezonie wyścigowym 2005 i wiadomo już, że po raz pierwszy w tym roku bomba pójdzie w górę w najbliższą środę - 18 maja.
Granatowo-żółte barwy stajni Rosłońce będzie można zobaczyć w sobotę 21 maja, kiedy to w pierwszej gonitwie wystartuje Medis. Nasz pięciolatek będzie się ścigał w licznie obsadzonym (zameldowano 11 koni) biegu dla 4-letnich i starszych koni czystej krwi arabskiej III grupy na dystansie 1600m. W jego siodle zobaczymy amazonkę Klaudię Wójcik, która w zeszłym roku odniosła jedno zwycięstwo dla naszych barw, zwyciężając w handicapie IV grupy na 1800m na ogierze Zigurat.

W niedzielę (22 maja) czekają nas kolejne emocje - swoją wyścigową przygodę rozpocznie bowiem Om Kar. Dosiadany przez dżokeja Wiaczesława Szymczuka, pobiegnie w trzeciej gonitwie (zgłoszono do niej 8 trzyletnich koni czystej krwi arabskiej II grupy, które nie biegały; 1600m).

Trzymamy zatem mocno kciuki za naszych „chłopaków”, mając nadzieję, że nie zawiodą ani nas, ani swoich sympatyków. A do tegorocznego sezonu zgłoszonych zostało 7 koni związanych ze Stajnią Rosłońce. W domu trenują: Medis, Om Kar, Galeria oraz Atlanta, a w stajni Wieluń prowadzonej przez Marka Nowakowskiego: Zbójna Góra i pełnej krwi Bohema oraz wyhodowany u nas Diadem. „Szczęśliwej siódemce” życzymy zdrowia i licznych sukcesów na wyścigowej bieżni.

Copyright © 2004-2019 ROSLONCE.PL | Wszystkie prawa zastrzeżone