aktualności klacze pokazy wyścigi stanówka oferta galeria kontakt o nas księga gości

Maluch Sadiry


Kasztan w siwiźnie?


Podsumowanie (2005-04-05; 23:30)

Za nami pierwszy kwartał 2005 roku, więc czas na krótkie podsumowanie, bowiem w naszej stajni zaszło sporo zmian. Do Włoch wyjechały trzy ogierki - Sapieha, Don Pedro i Globtroter, dołączając tym samym do swoich starszych kolegów - Baltazara i Pustynnego Tabora. Wszystkie konie przebywają obecnie w ośrodku Arabians Training Point, który prowadzi pan Domenico Cicerone i przygotowywane są do startów w pokazach. Nowych właścicieli znalazły również Goliat i Złotobrody. Ogierki, jak zapewniali nas szczęśliwi nabywcy, mają być końmi rodzinnymi, służącymi w przyszłości do rekreacji. Mamy nadzieje, że „nasze chłopaki” spełnią te oczekiwania. A już niedługo, do nowego domu na Mazury, odjedzie również Morelka – gdy tylko potwierdzimy jej źrebność ogierem Aslan.

Jedne konie odchodzą ze stajni, inne przychodzą na świat i stan liczbowy SK Rosłońce uzupełniają tegoroczne źrebięta. Pustynny Szlak i Carevic rosną „jak na drożdżach”, a w Prima Aprilis Sadira urodziła kolejnego syna michałowskiego Arada. Na razie źrebię nie ma jeszcze imienia, ale być może ten przywilej przypadnie już w udziale nowemu właścicielowi klaczy, którą oferujemy na sprzedaż (ze źrebakiem lub bez i stanówką ogierem Aslan – według życzenia).

Zapraszamy zatem do obejrzenia zdjęć najmłodszego mieszkańca stajni oraz do odwiedzenia odświeżonych działów klaczy i stanówka, do których sukcesywnie dopisujemy urodzone w tym roku źrebięta.

Copyright © 2004-2019 ROSLONCE.PL | Wszystkie prawa zastrzeżone