aktualności klacze pokazy wyścigi stanówka oferta galeria kontakt o nas księga gości

stajenna cisza


Szachrajka i Dziki w nowych domach (2007-02-07; 20:45)

W ubiegły weekend do nowych domów wyjechały: Dziki Zachód i Szachrajka.

Dziki niebawem pojedzie do Włoch gdzie będzie przygotowywany do rajdów długodystansowych. Mamy nadzieję, że ta dyscyplina sportu bardziej przypadnie do gustu naszemu „łotrowi” i w niej odnajdzie swoje powołanie. Z niecierpliwością będziemy czekali na wszelkie informacje o postępach i sukcesach naszego Dzikusa.

W niedzielny poranek ze stajnią pożegnała się Szachrajka. Ta dobrze zapowiadająca się klaczka po janowkim Aslanie i naszej Sadirze, znalazła kochający dom niedaleko Siedlec. Jak informują nas jej nowi właściciele, mała „pchła” od pierwszego dnia rozkochała w sobie swoich nowych właścicieli i stała się ich oczkiem w głowie.

Nowym właścicielom życzymy wielu sukcesów i radości z obcowania z tymi wspaniałymi zwierzętami.

Informujemy również, że w naszej ofercie sprzedażnej znajdują się jeszcze cztery wspaniałe klacze:

GOSPODA (Partner – Gosposia po Banat), źrebna ogierem Grafik, termin wyźrebienia marzec 2007. Jest jedną z ostatnich córek epokowego Partnera.

Gospoda

SADIRA (Penklub – Satynka po Set), najlepszą reklamą dla kaczy jest jej potomstwo. Dobre świadectwo, jakie wystawili Szachrajce – zeszłorocznej córce Sadiry jej nowi właściciele nie wymagają dodatkowych rekomendacji dla Sadiry, która już niebawem wyda na świat czwarte w swej stadnej karierze źrebię po ogierze Grafik.

Sadira

GALA (Arad – Gospoda po Partner), to dwuletnia dobrze zapowiadająca się klaczka, obdarzona fenomenalnym ruchem i wspaniałym charakterem. (Na załączonym zdjęciu Gala ma ponad rok).

Gala

BOHEMA (Special Power – Blondynka po Who Knows), to jedyna w naszej ofercie klacz pełnej krwi angielskiej. Czteroletnia Bohemka to idealny koń dla dziecka, bardzo grzeczna i zrównoważona, niewielkiego wzrostu. Wymarzony koń do rekreacji i niedużego sportu, a w przyszłości klacz hodowlana.

BohemaCopyright © 2004-2019 ROSLONCE.PL | Wszystkie prawa zastrzeżone